usKas esame

Websites LT.com / E-Puslapiai komandoje dirbame keliese pagal IVPKodėl mes esame

Internetinių svetainių kūrimas ir vystymas yra mūsų aistra. Nuo pat pradžių norėjome ne tik praturtinti savo patirtį, bet ir padaryti ją prasminga, įdomia ir jaudinančia, nes kas gali būti puikiau už naujos e-parduotuvės ar puslapio, blog-o ar pokalbių svetainės sukūrimą ir paleidimą į   platų puslapių pasaulį – www. World Wide Web?

 Kur

Esame įsikūrę Vilniuje, tačiau tai nėra sunkumas bendraujant su kito miesto ar net šalies žmonėmis šiais technologijų laikais.Kaip

Su mumis susisiekti, pasikonsultuoti galite kiekvieną dieną. Administruojame, atnaujiname, taisome, spręndžiame iškilusius keblumus ar net svetainių piktybinius nulaužimus galime ištaisyti.

WEBSITES LT - KOKYBIŠKA IR PATIKIMA

5/5

teikiame kompleksiškas paslaugas

sukuriame per 1-2mėn.

Mūsų šūkis - funkcionaliai, kokybiškai, eklektiškai ir moderniai

Smulkmeniškai ir atidžiai sukomponuosim ir sukursim orginalų produktą tik Jums!

iki 200 EUR

2-3 savaitės

iki 500 EUR

1-1,5 mėnesio

iki 700 EUR

2-3 mėnesiai

SUTARTIS

APSITARIAME IR PASIRAŠOME SUTARTĮ

E-PARDUOTUVĖS

SAUGUS APMOKĖJIMAS

PRIEŽIŪRA

PRIŽIŪRIME IR ADMINISTRUOJAME

SISTEMOS ATNAUJINIMAS

ATNAUJINAME

JEIGU JŪS PASIMETĘ IR NEŽINOTE KO NORITE AR KOKIOS ŠIUOLAIKINIŲ TECHNOLOGIJŲ GALIMYBĖS –  SUSISIEKIME IR APTARSIME JŪSŲ PAGEIDAVIMUS IR VIZIJAS

Dizaino galimybių gausybė

Kas daro internetinę svetainę ar parduotuvę viliojančia ir patrauklia? Manome, kad atsakymas yra dizainas. Todėl mes visą dėmesį sutelkiame į Jūsų pageidavimus ir pridedame trupinėlį savo stiliaus, idėjos, kūrybiškumo. Projektuokime Jūsų svajonių svetainę dabar!

Mes norime Jums sukurti ne tik gražią e-svetainę ar parduotuvę, bet ir kvapą gniaužiančią Jūsų verslo istoriją. Kaip mes tai padarysime?

Kokybiškos nuotraukos

Vaizdai labai svarbūs mūsų pasąmonei, todėl svarbios kokybiškos ir įtaigios nuotraukos. Esant poreikiui pateikiame kokybiškas profesionalų nuotraukas.

Video menas

Video menas gali pakeisti pasaulį ir suvokimą apie Jūsų svetainę. Parūpisime filmuką atitinkantį Jūsų sukurtam įvaizdžiui

Web Dizainas

Bekraštės ir neribotos dizaino grafikos galimybės Jūsų kuriamam e-stiliui.